Op 29 en 30 november vindt in het Sportcentrum Dommelhof de Doe-aan-Sportbeurs plaats. Ruim 2000 leerlingen van het 6e leerjaar basisonderwijs en het 1e leerjaar secundair onderwijs zullen deelnemen aan deze sportoriënteringsbeurs in Dommelhof. Jongeren zullen er op een actieve manier in contact komen met een grote verscheidenheid aan sportdisciplines.
De doelstelling is via een actieve kennismaking een sportieve interesse bij de leerlingen op te wekken om op die manier de brug naar de sportclub te slaan en dit met het oog op een life-time sportbeoefening.

Sporten die aan bod komen zijn ondermeer: basketbal, handbal, boogschieten, boksen, dans, circustechnieken, judo, muurklimmen, rappel, kajak, wielrennen en hockey.

De Doe-aan-Sportbeurs wordt georganiseerd door Bloso, de provinciale sportdienst, SVS en Dommelhof Neerpelt.