Over ons

Provinciaal Domein Dommelhof is een instelling van de provincie Limburg. De instelling is gevestigd  in Neerpelt en richt zich op een provinciale werking voor cultuur en sport.

De kerntaken van Dommelhof omvatten de productie en spreiding van openlucht- en circustheater en de ondersteuning en spreiding van creaties van jong talent binnen de podiumkunsten. Daarnaast is er ook een Sportcentrum gevestigd op het domein. In de groene omgeving kan je in alle rust je favoriete sport beoefenen.

Provinciaal Domein Dommelhof beschikt over een uitgebreide infastructuur in het theatergebouw en in het sportcentrum. De combinatie met het omliggende park en de hotelfaciliteiten maken van Dommelhof een ideale plaats voor cultuureducatie, vormingsdagen, sportstages of  sportkampen.

Een beknopte geschiedenis van Dommelhof vind je op wikipedia: Historiek Dommelhof

 

Stafmedewerkers:
Gert Nulens (Directeur)
011/805010 gert.nulens@limburg.be

Evelien Kempeneers (Communicatie)
011/805013 evelien.kempeneers@limburg.be

Martine Linaer (Theater op de Markt)
011/805014 martine.linaer@limburg.be

Bart Alders (TAKT)
011/805011 bart.alders@limburg.be

Hugo Bergs (TAKT)
011/805015 hugo.bergs@limburg.be

Bob Dirx (Sportcentrum)
011/805083 bob.dirx@limburg.be

Sonja Thijs (Financiën)
011/805012 sonja.thijs@limburg.be

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s